كنفرانس تشخيص و درمان متاستاز ريه
يكشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ 3

مکان برگزاری

خ ۱۹ دي (باجك) ، كوچه شماره ۱۰ ، مجتمع فرجاد ، طبقه همكف ، سالن آمفي تئاتر

مخاطبان

جناب آقاي دكتر جواد نظري متخصص ريه جناب آقاي دكتر محسن اشراقي متخصص جراحي عمومي سركار خانم دكتر فاطمه زاهدي آنكولوژيست سركار خانم دكتر مريم مشايخي راديولوژيست جناب آقاي دكتر علي اصغر آقاجاني راديولوژيست جناب آقاي دكتر نظري فلوشيپ اينترونشنال راديولوژي

توضیحات کنفرانس

با توجه به اهميت تشخيص هاي به موقع و درمان هاي موثر در بيماري هاي ريوي خصوصا تشخيص و درمان متاستازهاي آن اين موضوع براي اولين كنفرانس سال ۹۳ گروه فرجاد انتخاب شد.

در ابتداي جلسه با حضور ميهمانان و استقبال از آنها در سالن ، با همراهي دكتر سعيد كريم خاني (متخصص راديوتراپي انكولوژي ، مسئول فني مركز صدرا) از مركز صدرا خصوصا بخش درماني آن بازديد صورت گرفت و بعد از آن جلسه رسما ساعت ۱۱:۰۰ با پخش قرآن آغاز شد.در ادامه با خوش آمدگويي و اعلام برنامه از جناب آقاي دكتر جواد نظري فوق تخصص ريه دعوت شد تا سخنراني خود را در زمينه اپيدميولوژي و درمان متاستازهاي ريوي آغاز كنند.

بعد از سخنراني ايشان سخنراني جناب آقاي دكتر علي اصغر آقاجاني متخصص راديولوژي پيرامون تشخيص متاستازهاي ريه آغاز شد و در پايان قسمت اول جلسه از سخنراني خانم دكتر مريم مشايخي متخصص راديولوژي در زمينه شايع ترين متاستازهاي ريوي و تشخيص آن استفاده نموديم.دقايقي جهت استراحت و پذيرايي از مهمانان در نظر گرفته شد و همچنين در اين زمان ، فرصت كافي براي رد و بدل كردن اطلاعات بين پزشكان پيش آمد.

بعد از اتمام پذيرايي ، قسمت دوم جلسه با سخنراني جناب آقاي دكتر محسن اشراقي فوق تخصص جراحي توراكس ، پيرامون انديكاسيون هاي جراحي متاستازهاي ريه و روند آن آغاز شد.در ادامه از سخنراني جناب آقاي دكتر محمد نظري متخصص راديولوژي در زمينه بيوپسي و مبحث جديد اينترونشن ريه بهره مند شديم و در انتها جلسه با سخنراني سركار خانم دكتر فاطمه زاهدي متخصص راديوتراپي انكولوژي پيرامون كموتراپي و درمان راديوتراپي متاستازهاي ريوي در ساعت ۱۳:۳۵ پايان يافت.

در طول جلسه پرسش و پاسخ هاي پزشكان باعث پويايي جلسه بود و در انتها عكس يادگاري گرفته شد.

سيستم پذيرايي از ميهمانان به طوري برنامه ريزي شد (سلف سرويس) كه گفتگويي رخ دهد و در صحبت هاي عاميانه نيز مطلب به چالش كشيده شود. در پايان سركار خانم دكتر مشايخي ضمن تشكر ، از اينكه مبحث متاستازهاي ريه از جنبه هاي مختلف كلينيك و پاراكلينيك ارزيابي شد ابراز رضايت نمودند و هدايايي به رسم يادبود به سخنرانان اهداء شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سامانه برای گروه تشخیصی درمانی فرجاد محفوظ بوده و استفاده از مطالب و محتوای سایت، تنها با درج لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است.