سرطان را کنترل کنیم
سرطان را کنترل کنیم

️سرطان نوعی اختلال در سرعت تکثیر و تمایز سلولی است که میتواند در هر بافتی از بدن و در هر سنی رخ دهد و...

با گسترش به بافت های سالم اطراف باعث تشدید بیماری شود؛ همچنین میتواند به بافت های دورتر دست اندازی کرده، منجر به متاستاز و در نهایت موجب مرگ شود.
سالانه در اثر ابتلا به انواع سرطان ها، تعداد زیادی از افراد از بین میروند. این بیماری پس از اختلالات قلبی عروقی، دومین علت شایع مرگ و میر در جهان و ایران است. البته باید در نظر داشت که در صورت تشخیص به موقع، این بیماری در بسیاری از موارد قابل درمان بوده و میتوان آنرا ریشه کن نمود.
گرچه اغلب علائم شک به سرطان، با احتمال کمی می توانند نشانه سرطان باشند اما برای پیداکردن دلیل اصلی، هر کدام از آنها باید به دقت توسط پزشک متخصص بررسی گردد.

مرکز انکولوژی و رادیوتراپی صدرا وابسته به گروه فرجاد با همکاری متخصصین کلینیکال انکولوژی باتجربه و به کارگیری دو شتاب دهنده خطی در بخش رادیوتراپی و نیز فراهم کردن بخش شیمی درمانی، در حال ارائه درمان های غیر جراحی سرطان، به بیماران داخل و خارج از استان (و کشور) میباشد.
√قابل توجه است که این درمان ها به بیماران دارای بیمه به صورت رایگان ارائه می گردد و جهت پیشگیری و یا تشخیص زودهنگام انواع سرطان، همه افراد می توانند به مرکز صدرا مراجعه نمایند...

سرطان , مرکز سرطان , پیشگیری از سرطان , مرکز صدرا ,

© تمام حقوق مادی و معنوی این سامانه برای گروه تشخیصی درمانی فرجاد محفوظ بوده و استفاده از مطالب و محتوای سایت، تنها با درج لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است.