آزمایشگاه پاتوبیولوژی خاص آزما

صنعت آزمایشگاه‏‌های تشخیص پزشکی در دنیا در سالیان گذشته با پیشرفت‏‌های قابل توجهی همراه بوده است. در حال حاضر در آزمایشگاه خاص آزما کل فرایند آزمایشات در خود آزمایشگاه توسط تجهیزات مدرن و خودکار صورت می‌پذیرد. این تخصصی شدن فعالیت‌ها و طبقه‏‌بندی آن‌ها میان اجزای مختلف موجب کارآمدترشدن و بهینه شدن کل فرایند در آزمایشگاه گردیده و ضمن کاهش قابل توجه هزینه‏‌ها، به افزایش گستره آزمایش‏‌های قابل انجام و کیفیت، دقت، صحت و سرعت بالاتر در ارائه نتایج آزمایش‌ها منتج شده است.

آزمایشگاه‌ خاص آزما با الگوبرداری از نمونه‌های موفق این مدل کسب‌ و‌کار در دنیا و در ایران با اهتمام به آیین‌‏نامه‌‏های ابلاغ شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقدام به تاسیس آزمایشگاه پاتوبیولوژی در استان قم نموده است. آزمایشگاه‌ خاص آزما اقدام به پذیرش، نمونه‌‏گیری و انجام بخشی از آزمایش‌ها می‌پردازند. 

روند کاری در آزمایشگاه خاص آزما بدین صورت است که ابتدا نمونه‏‌ها پذیرش می‌شوند و اطلاعات لازم از طریق سیستم نرم‌‏افزاری، دریافت می‏‌شود. سپس نمونه‏‌ها مورد بررسی قرار گرفته و به بخش‌‏های مختلف آزمایشگاه جهت انجام آزمایش ارجاع داده می‌شوند. آزمایش‌ها تحت نظارت متخصصان علوم آزمایشگاهی و توسط تجهیزات خودکار انجام شده و دقت و صحت نتایج به صورت مداوم توسط سیستم کنترل کیفیت آزمایشگاه مورد ارزیابی قرار گرفته می‌شود. 

در پایان پس از انجام تمام آزمایش‌ها و تایید جواب‌‏ها توسط مسئول فنی آزمایشگاه، نتیجه آزمایش‏‌ها در باشگاه سلامت فرجاد بارگذاری شده و به اطلاع مراجعین محترم رسانده می‏‌شود. تیم مدیریتی و پزشکان فنی و متخصص خاص آزما تلاش خواهند کرد تا با ایجاد و حفظ سیستمی یکپارچه و منسجم از فرایندها، به سهم خود گامی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی دراستان قم و کشور ایفا نمایند.

آزمایشگاه فرجاد - آزمایشگاه خاص آزما - آزمایشگاه پاتوبیولوژی خاص آزما - گروه تشخیصی درمانی فرجاد - ازمایشگاه خاکفرج فرجاد قم - ازمایشگاه قم

آزمایشگاه پاتوبیولوژی خاص آزما شامل خدمات:

 1. انجام آزمایشات متابولیک نوزادان و غربالگری مادران باردار
   
 2. انجام کلیه آزمایشات روتین، تخصصی و فوق تخصصی
   
 3. انجام آزمایشات اورژانسی در اسرع وقت
   
 4. نمونه گیری اطفال توسط نمونه گیر مجرب
  نمونه گیری از کودکان توسط نمونه گیر مجرب و در محیط کاملاً استرلیزه شده انجام می پذیرد.
   
 5. امکان پذیرش و جوابدهی غیر حضوری و آنلاین
   
 6. سرویس پیام کوتاه جهت جواب آزمایش و دریافت آنلاین
   
 7. ارائه کلیه سوابق قبلی بیماران به صورت نمودار مقایسه
  جهت دسترسی به اطلاعات قبلی و برای بررسی بهتر روند بهبودی شما، تمامی سوابق قبلی آزمایشات به صورت نمودار مقایسه ای در باشگاه سلامت ارائه می گردد.
   
 8. نمونه گیری رایگان در منزل و محل کار شما
  برای پرهیز از سفرهای درونشهری و به جهت آسایش شما عزیزان نمونه گیری به صورت رایگان درمنزل یا محل کار شما انجام می شود.
   
 9. ارسال جواب، توسط پیک

آزمایشگاه خاص آزما - آزمایشگاه فرجاد

ساعت کار آزمایشگاه 06:30 الی 21:00

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی خاص آزما

 قم، بلوار امام موسی صدر (خاکفرج)، جنب بانک صادرات، ابتدای کوچه صفدری 65، پلاک 3 آزمایشگاه خاص آزما - کدپستی: 3719639495

  1025-319

  025-36634978