مرکز تصویربرداری تابش پرتو

"برای دریافت نوبت تصویربرداری اینجا کلیک کنید"

 

مركز تصویربرداری پزشكی تابش پرتو، در سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر، یكی از بهترین و مجهزترین مراكز تشخیصی در منطقه محسوب می شود . حضور رادیولوژیست های بنام در كنار كارشناسان مجرب و كادر مدیریتی و اداری حرفه ای ، استفاده از مدرن ترین تجهیزات در فرایند تشخیص و قرار گرفتن در نقطه مركزی شهر و برخورداری از محیط داخلی زیبا و آرام ، این مركز را در گروه بهترین مراكز تشخیصی قرار داده است .

وجود دستگاه   MRI 1/5 T (MAGNETOM Avanto)ازکمپانی زیمنس دارای 18 کانال و قابلیت انجام  ام ار اسپکتروسکوپی(MRS) ، دستگاه سی تی اسکن Neuviz 16 Essence ساخت شرکت  Neusoft  دستگاه رادیولوژی DDR، دستگاه BMD یا سنجش تراكم استخوان  Hologic، دستگاه OPG یا پانوركس VATECH به انضمام دستگاه تك دندان بایت وینگ و همچنین دستگاه ماموگرافی دیجتال پیشرفته Hologic بیانگر قابلیت این مجموعه در ارائه خدمات تشخیصی برای مراجعه كنندگان محترم می باشد.  

 

این مركز دارای دو دستگاه سونوگرافی : MEDISON V10 و Affiniti 50 Philips بوده و به طور همزمان به ارائه انواع خدمات سونوگرافی از جمله سونوگرافی های روتین، 2 بعدی و 3 بعدی، كالر داپلر، اندوركتال، ترانس واژینال و برست می پردازد.

 

 خیابان 19دی (باجک)، کوچه 10، ساختمان فرجاد، طبقه دوم- کدپستی: 3713615760

 025-3191

 025-31915012