مرکز تصویربرداری تابش پرتو

"برای دریافت نوبت تصویربرداری اینجا کلیک کنید"

 

مركز تصویربرداری پزشكی تابش پرتو، در سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر، یكی از بهترین و مجهزترین مراكز تشخیصی در منطقه محسوب می شود . حضور رادیولوژیست های بنام در كنار كارشناسان مجرب و كادر مدیریتی و اداری حرفه ای ، استفاده از مدرن ترین تجهیزات در فرایند تشخیص و قرار گرفتن در نقطه مركزی شهر و برخورداری از محیط داخلی زیبا و آرام ، این مركز را در گروه بهترین مراكز تشخیصی قرار داده است .

وجود دستگاه   MRI 1/5 T (MAGNETOM Avanto)ازکمپانی زیمنس دارای 18 کانال و قابلیت انجام  ام ار اسپکتروسکوپی (MRS) ، دستگاه سی تی اسکن Neuviz 16 Essence ساخت شرکت Neusoft  دستگاه رادیولوژی DDR ، دستگاه BMD یا سنجش تراكم استخوان Hologic، دستگاه OPG یا پانوركس VATECH و همچنین دستگاه ماموگرافی دیجتال پیشرفته Hologic بیانگر قابلیت این مجموعه در ارائه خدمات تشخیصی برای مراجعه كنندگان محترم می باشد.  

 

این مركز دارای دو دستگاه سونوگرافی : MEDISON V10 و Affiniti 50 Philips بوده و به طور همزمان به ارائه انواع خدمات سونوگرافی از جمله سونوگرافی های روتین ، 2 بعدی و 3 بعدی ، كالر داپلر، اندوركتال ، ترانس واژینال و برست می پردازد.

 

 خیابان 19دی (باجک)، کوچه 10، ساختمان فرجاد، طبقه دوم- کدپستی: 3713615760

 025-3191

 025-31915012